Czołówka polskich didżejów i wyselekcjonowana muzyka klubowa – to zapowiedź piątkowej imprezy w Coyote Club.

Klubowe brzmienia

Dj w, cez are kane, miqro, maiqel, – to tylko niektórzy z didżejów, których będzie można usłyszeć podczas RedTMBull – urodzin didżeja TM aka Tommy. – „Tradycyjnie na tej imprezie będzie można usłyszeć czołówkę polskich dj-ów sceny klubowej” – mówi organizator, dj TM.

Klubowy Szczecin?

Impreza jest skierowana przede wszystkim do fanów bardziej ambitnych dźwięków.  – „Chciałbym zaznaczyć, że istnieje mniejszość mieszkańców Szczecina, która bardzo dobrze zna się na muzyce klubowej i bywa na tego typu imprezach w kraju i zagranicą” – mówi dj TM. Choć w większości szczecińskich klubów można usłyszeć przeboje grane w komercyjnych stacjach radiowych i tutaj spotkamy osoby zaangażowane w tworzenie nieco innej sceny. – „Uważam, że w Szczecinie są osoby, które robią dużo dla muzyki klubowej. Starają się zaszczepić w mieszkańcach ten klimat. Imprezy, które się tu odbywają są na przyzwoitym poziomie” – dodaje dj TM.

Happy birthday, dear dj TM!

Urodziny didżeja TM (Tomasza Młodzikowskiego) to wyjątkowa okazja dla wszystkich fanów klubowych brzmień. Sam didżej jest istotną postacią na szczecińskiej scenie. Znany z różnorodnych rozgłośni radiowych, a także z klubu Trezor, brał udział w Sunrise Festival, a od 2008 prowadzi własne radio internetowe IceFM. Sylwetkę didżeja już niebawem zaprezentujemy na stronach naszego portalu.