Gdzie i kiedy?
środa, 27 lipca 2016, 19:00
Za ile?
125 - 145 zł
27 lipca na dużym dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich wystąpi jedna z największych gwiazd neo soul, wokalistka o bardzo charakterystycznym, chrypliwym i ciepłym głosie - Macy Gray. Będzie to kolejny koncert w ramach festiwalu Szczecin Music Fest 2016. Koncert został przeniesiony z dnia 4 lipca.
Oświadczenie organizatora:
"Miejsce i godzina koncertu (Zamek o 20:00) pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność na nowy termin. Osoby zmuszone do zwrotu biletów mogą tego dokonać w miejscu zakupu. Decyzja o nowym terminie koncertu w Polsce podjęta została przez management artystki, a jej bezpośrednią przyczyną była zmiana agencji odpowiadającej za kontrakty koncertowe. Jako promotor zdajemy sobie sprawę z możliwych problemów związanych z tą zmianą, ale jednocześnie wyrażamy zadowolenie, że udało nam się bardzo szybko doprowadzić do potwierdzenia nowego terminu koncertu. Jest to tym bardziej istotne, że bedzie to JEDYNY KONCERT MACY GRAY W EUROPIE TEGO LATA"

Macy Gray zadebiutowała w 1999 roku albumem „On How Life Is", z którego pochodzi m.in. przebojowy utwór „I Try". Po latach kariery muzycznej na swoim koncie ma siedem albumów, ponad 25 milionów sprzedanych płyt, nagrody Grammy, Billboard, MTV i BRIT, a do grona wielbicieli jej talentu należą muzycy Red Hot Chilli Peppers oraz inna soulowa gwiazda Erykah Badu. W październiku 2014 roku ukazał się najnowszy studyjny album „The Way".


Bilety na koncert Macy Gray kosztują 125 - 145 zł. Do nabycia na bilety.fm.

foto: materiały prasowe