Gdzie i kiedy?
Altana 1893
sobota, 27 kwietnia 2024, 10:00
Za ile?
darmowe
Organizatorzy zapraszają na Czwarty Szczeciński Spacer Pań i Panów Retro Szlakiem Ludzi z Pasją. Już 27 kwietnia 2024 r. o godzinie 10.00 spotkamy się w Pracowni Artystycznej „Altana 1893” przy ulicy Edmunda Bałuki 24/9a w Szczecinie (domofon 91) celem rozpoczęcia spaceru ulicami Szczecina.

Pierwszym punktem spaceru będzie miejsce z duszą- Muzeum Narodowe znajdujące przy ulicy Wałów Chrobrego 3 w Szczecinie. Wstęp do Muzeum będzie bezpłatny. Będzie można podziwiać dotychczasowe ekspozycje oraz będzie możliwość fotografowania modelek i modeli wewnątrz Muzeum z uwzględnieniem zachowania powagi i szacunku dla Muzeum.

Na Wałach Chrobrego będzie nas czekać wyjątkowa niespodzianka –Kapela Ludowa Gardnianki z Gryfińskiego Domu Kultury. Kapelę tworzą niesamowici ludzie- z niezwykłą pasją i talentem. Wykonają dla publiczności mini koncert składający się z pięknych pieśni.

Kolejnym punktem będzie „Dom Grabarza”, który znajduje się w parku Żeromskiego. Będzie okazja zwiedzić parter budynku i posłuchać historii tego obiektu. Następnie będzie możliwość fotografowania modelek i modeli uczestniczących w spacerze w Parku Żeromskiego.

Zwieńczeniem spaceru będzie spotkanie, które odbędzie się w Altanie 1893. Spotkanie ma posłużyć stworzeniu atmosfery i przestrzeni do poznania się, wymiany informacji i pomysłów oraz integracji.

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1143455430402691/