Gdzie i kiedy?
piątek, 29 sierpnia 2014, 18:30
Za ile?
90 zł, duży dziedziniec
Wraz z początkiem nowego roku zespół BRACIA rozpoczął zimowo-wiosenną trasę koncertową zatytułowaną „BRACIA akustycznie". Na koncercie usłyszymy największe hity zespołu z czterech dotychczas wydanych płyt w osobliwych, akustycznych aranżacjach.

Wystąpią:
Piotr Cugowski - wokal
Wojciech Cugowski - gitara, wokal
Tomasz Gołąb - gitara basowa
Jarosław Chilkiewicz - gitara
Bartłomiej Pawlus - instrumenty perkusyjne

BRACIA są obecnie jedną z najbardziej cenionych formacji rockowych w Polsce. Na czele grupy stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. Grupa ma w swoim dorobku cztery albumy: „Fobrock", „Tribute To Queen", „Zapamiętaj" oraz wydany w maju ubiegłego roku „Zmienić Zdarzeń Bieg". Pochodzą z nich największe przeboje zespołu: Jeszcze Raz, Za szkłem, Missing Every Moment i Dlaczego, a także aktualne hity: Nad przepaścią - z tekstem Edyty Bartosiewicz i jej gościnnym udziałem, Wierzę w Lepszy Świat, Parnassus, czy utwór Po Drugiej Stronie Chmur.

Zapraszamy na pełen kunsztu i rockowej energii koncert 29 sierpnia 2014 o godz. 20.30, na dużym dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Bilety są już do nabycia w kasie CIKiT (Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie wejście I) od godz. 10.00 do 18.00 w cenach: marzec-maj - 80 zł, od czerwca-do 25 sierpnia - 90 zł

foto: materiał prasowy