Gdzie i kiedy?
Nowa Dekadencja
ul. Partyzantów 2
piątek, 26 kwietnia 2024, 19:00
Za ile?
od 60 zł
Nowa płyta Amarok już na ostatniej prostej! Album „Hope” ukaże się wiosną tego roku, a już dziś organizatorzy zapraszają na premierową trasę tego wydawnictwa.

Amarok, jeden z bardziej oryginalnych, a na pewno całkowicie niepodrabialnych zespołów na polskiej scenie rockowej. Wyróżniając się nowatorskim podejściem do muzyki i umiejętnością łączenia najlepszych elementów rozmaitych gatunków, grupa podczas koncertów na żywo tworzy magię, która pozostaje w głowach słuchaczy na długie miesiące. Potwierdzi to chyba każdy, kto brał udział we wcześniejszych wydarzeniach nawiązujących do ich poprzedniego albumu „Hero”.

Supportem podczas wszystkich koncertów będzie poznański zespół Appleseed. Muzyka tworzona przez ten kolektyw to hipnotyzujące połączenie nastrojowych riffów gitarowych, mrocznych harmonii wokalnych oraz pulsujących dźwięków perkusji, które tworzą dźwiękowy krajobraz jednocześnie piękny i niepokojący. Na żywo występy Appleseed stanowią potężne i wciągające doświadczenie, pozostawiające publiczność oczarowaną.

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1071666220627129/ 

Bilety dostępne na: https://www.bilety24.pl/koncert/1461-amarok-szczecin-26-04-2024-support-appleseed-100117