Zawodnicy Pogoni 04 Szczecin przegrali wyjazdowy mecz z Red Devils Chojnice 2:5. Porażka w Chojnicach bardzo komplikuje sytuacje podopiecznych Gerarda Juszczaka.

Potyczka dwóch drużyn bijących się o utrzymanie rozpoczęła się na dobre dopiero w drugiej odsłonie gry. W pierwszych 20 minutach meczu padł bezbramkowy remis. Jako pierwsi do siatki rywala trafili goście, a na listę strzelców wpisał się 23.minucie Łukasz Piasecki. Zawodnicy Pogoni 04 Szczecin nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia. W 24. minucie gry wyrównującą bramkę zdobył Łukasz Sobański dla gospodarzy. Kiedy zegar wskazywał, że upłynęło równe pół godziny meczu, ponownie Łukasz Piasecki wyprowadził szczecińskich futsalistów na prowadzenie. Niestety zawodnicy Red Devils nie pogodzili się z takim stanem rzeczy i po upływie niespełna dwóch minut ponownie wyrównali stan rywalizacji, a strzelcem gola był Marek Cirkowski. W 35 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Cirkowski podał do Mariusza Kaźmierczaka, który nie miał problemu z pokonaniem broniącego bramki Pogoni 04 Dominika Kubraka. 3 minuty później szczecinianie dopuścili się szóstego przewinienia i „Czerwone Diabły” wykonywały przedłużony rzut karny. Do piłki podszedł Artur Chrzonowski i pokonał naszego bramkarza, zdobywając czwartego gola dla Red Devils. Gospodarze dobili Pogoń 04  pięć sekund przed końcem meczu, a na listę strzelców po raz drugi wpisał się Łukasz Sobański.

Red Devils Chojnice – Pogoń 04 Szczecin 5:2 (0:0)