Gdzie i kiedy?
sobota, 25 maja 2024, 19:00
Za ile?
od 137,02 zł
Sztafeta najlepszych kabaretowych zawodników w największym maratonie śmiechu. A co najlepsze – uczestnicząc w Polskiej Nocy Kabaretowej, będziesz śmiać się tak bardzo, że sam wyjdziesz z niej jak po niezłym treningu

Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie!

Przybywamy do Was z najbardziej wysportowaną kabaretową ekipą wszech czasów. Po miesiącach treningów, wycieńczających obozów szkoleniowych i niekończących się przygotowań przedstawiamy program pobijający wszystkie rekordy świata. Będziecie śmiać się najgłośniej, wzdychać z zachwytu niezliczoną liczbę razy, bawić się do utraty tchu. Mamy zamiar pokazać Wam kabaretowy program na miarę igrzysk olimpijskich. Łucznicza celność żartów. Sprinterska szybkość reakcji. Gimnastyczna elastyczność interakcji z publicznością. Szachowa mądrość puent. Wielobojowy dobór tematów. Jednym słowem mamy wszystko, aby zdobyć olimpijski szczyt.

Przed Wami: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Smile, Szymon Łątkowski i w roli prowadzących – Kabaret Nowaki.

 

Bilety dostępne na: https://biletyna.pl/kabaret/Polska-Noc-Kabaretowa/2024/Szczecin