Gdzie i kiedy?
piątek, 31 maja 2024, 20:00
Za ile?
od 199 zł
MICHAEL PATRICK KELLY powraca do Polski z kolejnymi koncertami na żywo! Po niezwykle udanej trasie w 2023 roku Michael Patrick Kelly postanowił odwiedzić Polskę ponownie!

Charyzmatyczny piosenkarz i autor tekstów wraz z zespołem w ramach trasy B·O·A·T·S zagrał 55 koncertów w całej Europie. Pozostawiając niedosyt, Michael Patrick Kelly postanawia wrócić na dodatkowe koncerty do Polski, aby zagrać materiał z albumu „B·O·A·T·S” po raz ostatni na żywo. Piosenki inspirowane prawdziwymi wydarzeniami tworzą ponad dwuipółgodzinne show z niezwykłą oprawą. Przeboje takie jak „Beautiful Madness”, „Throwback”, „Blurry Eyes”, „Best Bad Friend” czy „Wonders” trafiają w samo serce międzypokoleniowej publiczności pozwalając emocjom działać. Bo koncerty Michaela Patricka Kelly to nie tylko muzyka, a prawdziwe głębokie przeżycie.

To ostatnia okazja do posłuchania tego materiału na koncertach, jednocześnie pamiętając, że każde spotkanie Michaela z publicznością jest wyjątkowe i inne. Tutaj muzyka i emocje grają pierwsze skrzypce.

Michael Patrick Kelly został nagrodzony złotem i platyną w kilku krajach europejskich. Singiel wielokrotnie zajmował pierwsze miejsca na międzynarodowych listach przebojów. Była dziecięca gwiazda i mnich, obecnie odnoszący sukcesy artysta solowy i działacz pokojowy, niesie ze sobą historię życia, która czyni go szanowanym i podziwianym daleko poza przemysłem muzycznym.

 

Bilety dostępne na: https://kulturairozrywka.pl/szczecin-michael-patrick-kelly-b-o-a-t-s/wydarzenie/40922