Gdzie i kiedy?
Opera na Zamku
ul. Korsarzy 34
poniedziałek, 19 lutego 2024, 17:00
Za ile?
od 126,48 zł
Koncert Wiedeński z Wiednia do Nowego Yorku to wyjątkowy wieczór, podczas którego zabrzmią najwspanialsze światowe głosy.

Wyjątkowy muzyczny projekt, który przeniesie widzów w podróż z Wiednia na Broadway – koncert pełen pasji, emocji i artystycznego mistrzostwa. Na scenie pojawią się wybitni soliści Opery Lwowskiej, którzy swoimi zdolnościami wokalnymi wzbogacą repertuar koncertu o głębokie emocje i wzruszające interpretacje.

Grand Royal Orchestra zespół, składający się z utalentowanych muzyków, zagra znane i uwielbiane utwory, wplecionych w malowniczą opowieść muzyczną. Ich wykonania doskonale podkreślą różnorodność stylistyczną podróży, łącząc w sobie nuty klasyczne, operowe płynnie przechodząc na rozrywkową scenę Broadwayu.

Ten unikalny koncert to nie tylko spotkanie z doskonałymi artystami, ale także podróż przez kulturowe skarby dwóch odległych stron świata. W każdym utworze widzowie poczują magię Wiednia, z jego klimatem, by następnie przenieść się do pulsującego życiem Nowego Jorku, niepowtarzalna energia miasta staną się nieodłączną częścią koncertowego doświadczenia.

 

Bilety dostępne na: https://biletyna.pl/koncert/Koncert-Wiedenski-Noworoczna-Gala-z-Wiednia-na-Broadway