Gdzie i kiedy?
OFF Marina
ul. Chmielewskiego 18
Od: sobota, 24 lutego 2024, 10:00
Do: niedziela, 25 lutego 2024, 14:00
Za ile?
darmowe
W weekend 24-25 lutego 2024 odbędzie się pierwszy Festiwal marki „Zrobione w Szczecinie”. Organizatorzy zapraszają wszystkich do sali bocznej na piętrze OFF Mariny. Podczas dwóch dni na wszystkich będą czekać lokalni laureaci zaszczytnej nagrody „Zrobione w Szczecinie”. Skompletowana oferta zgłoszonych marek jest naprawdę fantastyczna, z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Oprócz Festiwalu, równolegle w sali dużej na Szczecińskim Bazarze Smakoszy będzie okazja do zjedzenia śniadania oraz wypełnienia toreb i koszyków doskonałymi produktami.

Tradycyjnie już będzie można zrobić zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających, m.in. : pieczywo, przyprawy, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, itp.

Bazar Smakoszy odbywa się w każdą niedzielę, ale tym razem w związku z Festiwalem „Zrobione w Szczecinie” odbędzie się dodatkowo w sobotę.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/379364318125660/?locale=pl_PL

 

Certyfikat „Zrobione w Szczecinie”

Znak przyznawany jest od 2018 roku. Od tego czasu o to wyróżnienie starło się już ponad 320 podmiotów, spośród których ok 120 otrzymało możliwość posługiwania się znakiem w swojej ofercie. O przyznanie marki dla produktów lub usług mogą występować przedsiębiorcy, instytucje i inne podmioty należące do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego, których produkty znajdują się na szczecińskim rynku przez co najmniej rok przed zgłoszeniem. Marka ma charakter honorowy i nie przysługują z tego tytułu żadne gratyfikacje finansowe czy ulgi podatkowe. Korzyścią dla przedsiębiorców, wynikającą z przyznania znaku jest możliwość udziału w promocjach gospodarczych, organizowanych przez Szczecin oraz możliwość umieszczenia logotypu marki w materiałach promocyjno-informacyjnych.

 

Szczeciński Bazar Smakoszy

Największe w Polsce coniedzielne wydarzenie łączące ekobazar, targ śniadaniowy i strefę designu. Przyciąga wyjątkową ofertą już od siedmiu lat. Podczas Bazaru można zaopatrzyć się w doskonałe produkty regionalne oraz inną żywnością sezonową bezpośrednio od producentów i rolników. Znaleźć tam można również pieczywo, przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery, naturalne kosmetyki oraz wiele, wiele innych.