Gdzie i kiedy?
INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych
Al. Wojska Polskiego 90
czwartek, 30 listopada 2023, 18:30
Za ile?
darmowe
Organizatorzy zapraszają na kolejne wyjątkowe wydarzenie z cyklu Dobre Rozmowy. Między nami kobietami. Spotykamy się co miesiąc, aby rozmawiać i tworzyć wspierającą się społeczność kobiet. Tym razem na tapet bierzemy temat „Opresja Piękna”.

Jak piszą organizatorki: „Chcemy stworzyć przestrzeń do rozmowy o tym, jaką presję społeczeństwo nakłada na kobiety w kontekście wyglądu. Porozmawiamy także o tym, jak często same siebie obarczamy tym ciężarem. Nasze spotkania to okazja do rozmowy o doświadczeniach, wyzwaniach i konsekwencjach związanych z oczekiwaniami dotyczącymi piękna.

Tworzymy bezpieczną i odważną przestrzeń, aby inicjować otwarte i szczere rozmowy na tematy ważne dla nas kobiet. Jednakże, chcemy również podkreślić, że chętnie usłyszymy również opinie Panów. Dzięki temu zyskujemy pełniejszy wgląd w temat oraz nieco inną perspektywę, co jest dla nas niezwykle wzbogacające. Zatem serdecznie zapraszamy również Panów do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na ten temat.

Spotkania są bezpłatne i otwarte dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w dialogu publicznym na ważne tematy. Inicjatywę wspiera Fundacja Zmieniam. Niech to będzie czas na Dobre Rozmowy”.