Gdzie i kiedy?
środa, 21 lutego 2024, 19:00
Za ile?
od 137,50 zł
Organizatorzy zapraszają na pierwszą niezapomnianą trasę koncertową Alessandro Safina, gwiazdy światowego formatu w Polsce.

Alessandro Safina, włoski wokalista i kompozytor, który stworzył styl pop-opera zdobył serca słuchaczy swoim wyjątkowym głosem. W 2002 roku został uznany przez magazyn „People” za najprzystojniejszego mężczyznę na świecie, ale jego fani cenią go wciąż za niezrównane warunki głosowe. Muzyczna podróż Alessandro obejmuje przełomowe albumy, takie jak „Insieme a Te", które zdobyło złotą płytę na Tajwanie i w Brazylii czy „Sognami". W 2001 roku oprócz kariery wokalnej Safina zagrał samego siebie w filmie „Klon” i po wykonaniu piosenki w stylu pop-opera „Luna Tu”jego popularność zaczęła szybko wzrastać. Alessandro Safina nie tylko zdobywa serca solowymi występami ale także zachwyca swoimi duetami na koncertach z takimi wybitnymi artystami jak Elton John, Sarah Brightman, Eros Ramazzotti, Carlos Santana, Rod Steward, Andrea Bocelli czy Jose Careras.

Podczas trasy koncertowej usłyszą państwo takie przeboje jak : „Luna”, „Incanto”, „Parla Piu Piano”, „O mare mare”, „Cathedrales”, „Canzone Per Te” i wiele wiele innych.

 

Bilety dostępne na: https://www.ebilet.pl/klasyka/koncert/alessandro-safina?partner=zeglugaszczecinska&city=Szczecin