Przedświąteczne zakupy można połączyć ze zdobywaniem atrakcyjnych nagród rzeczowych. Na klientów CH Ster czekają zabawki, kosmetyki, artykuły wyposażenia wnętrz, produkty AGD i inne niespodzianki.

Promocja będzie obowiązywać w dniach 22-29 marca. W tym czasie za zakupy w sklepach CH Ster można odbierać pieczątki, a później wymienić je na wspomniane wcześniej nagrody rzeczowe

Aby zdobyć 1 pieczątkę w specjalnym paszporcie, trzeba zrobić zakupy za minimum 200 złotych, a następnie okazać paragon na stoisku promocyjnym na pasażu Centrum (czynne w godzinach 12-20).

Nagrody należą się każdemu, kto zbierze co najmniej 4 pieczątki. Na bardziej atrakcyjne upominki trzeba zdobyć 6, 8, 10 lub 12 pieczątek. Na stoisku promocyjnym można obejrzeć wszystko co jest do wygrania.

Należy pamiętać, że z akcji wyłączone są sklepy: hipermarket Bi1, Rossman, RTV Euro AGD, a także wyspy znajdujące się na pasażu. Z regulaminem akcji można zapoznać się na stoisku promocyjnym.

Centrum Handlowe Ster mieści się przy ul. Ku Słońcu 67. Od poniedziałku do soboty jest otwarte w godzinach 9-21. Sklepy będą czynne również w najbliższą niedzielę handlową, 24 marca, w godzinach 10-20.

Więcej informacji na https://chster.pl/.