To jedyne w regionie wydarzenie, dzięki któremu w jednym miejscu można znaleźć idealne mieszkanie, przygotować projekt jego wnętrz oraz wybrać najlepszą opcję kredytową. „Będzie można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych, konsultacji finansowych oraz promocyjnych ofert i rabatów” – zapraszają organizatorzy 38. Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz Home Arena 2024 w hotelu Courtyard by Marriott.

Na gości będzie czekać około 60 wystawców, wśród których znajdą się nie tylko deweloperzy, architekci, prawnicy, pośrednicy nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowi, ale i specjaliści od urządzania wnętrz i kredytów.

– To okazja, aby w jednym miejscu spotkać się i porozmawiać z wystawcami, porównać oferty, nawiązać bezpośredni kontakt i dowiedzieć się, jakie obecnie oferty mają deweloperzy, ale też jakie inwestycje mają w planach. To również okazja do wysłuchania opinii fachowców z branży budowlanej – zapewniają organizatorzy.

Tradycyjnie już wystawcy przygotowali specjalne oferty i promocje dla nowych klientów. Podczas wydarzenia prowadzone będą rozmowy ze specjalistami, ekspertami od nieruchomości i finansów, ale też z adwokatami, rzeczoznawcami majątkowymi oraz architektami.

– Rady ekspertów pomogą podjąć dobre decyzje i wyposażyć się w niezbędną wiedzę. Samo wydarzenie jest także okazją, aby skorzystać z atrakcyjnych kredytów. Zmiany w przepisach o warunkach technicznych, którym powinny odpowiadać budynki, spowodują wstrzymanie lub przedłużenie terminu oddania do użytku wielu inwestycji deweloperskich. To z pewnością spowoduje zmniejszenie liczby mieszkań na rynku pierwotnym. Warto wykorzystać szanse, jakie dają Targi Home Arena – zachęcają organizatorzy.

Na Targach Home Arena będzie można również znaleźć firmy, które pomogą w zakupie nieruchomościami poza granicami kraju – w Hiszpanii, Grecji, Czarnogórze czy na Cyprze. Specjalna oferta została przygotowana również dla młodych osób szukających swojego pierwszego mieszkania.

Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz Home Arena 2024 po raz drugi będą mieć miejsce w hotelu Courtyard by Marriott w Posejdonie przy Bramie Portowej. Organizatorzy zapraszają już w najbliższy weekend (24-25.02) w godz. 10-17. Wstęp bezpłatny.