Po raz pierwszy laureatów nagrody „Zrobione w Szczecinie” i wystawców Szczecińskiego Bazaru Smakoszy będzie można znaleźć w jednym miejscu. OFF Marina zaprasza na jedyne takie wydarzenie w mieście. „Część doskonale znacie, innych nigdy nie gościliśmy na Pomorzanach. Ależ to będzie dobre!” – zapewniają organizatorzy.

W ostatni weekend lutego (24-25 bm.) zaplanowano pierwszy festiwal marki „Zrobione w Szczecinie”. W bocznej sali na piętrze OFF Mariny (przy ul. Chmielewskiego 18) czekać będą laureaci miejskiej nagrody przyznawanej przez prezydenta Szczecina. 

– Skompletowana oferta zgłoszonych marek jest naprawdę fantastyczna, z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. O szczegółach będziemy jeszcze informować – zapowiada Tomasz Klek, rzecznik prasowy Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

Równolegle, w dużej sali OFF Mariny, Szczeciński Bazar Smakoszy zaprasza na śniadanie i zakupy u lokalnych wystawców. Co ważne, z okazji dwudniowego Festiwalu „Zrobione w Szczecinie”, wystawcy będą obecni również w sobotę. Tradycyjnie już będzie można u nich kupić m.in. pieczywo, przyprawy, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny.

Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny (tak samo jak parking przed OFF Mariną). Laureaci „Zrobione w Szczecinie” i wystawcy Szczecińskiego Bazaru Smakoszy zapraszają w sobotę i niedzielę w godz. 10-14.

– Dojedziecie do nas ulic Smolańską, od strony pętli Pomorzany oraz sklepu „Netto”. Szykuje się naprawdę godny weekend na Pomorzanach – zapraszają organizatorzy.