Na odwiedzających będą czekać deweloperzy, doradcy kredytowi, projektanci wnętrz, prawnicy i wiele innych osób, które mogą pomóc przy zakupie nieruchomości. Nie zabraknie promocji oraz premierowych ofert. W najbliższy weekend (24-25 lutego) w hotelu Courtyard by Marriott przy Bramie Portowej odbędą się 38. Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz Home Arena 2024. Wstęp bezpłatny.

To jedyne wydarzenie w zachodniopomorskiem, skupiające w jednym miejscu tak szeroki wachlarz ofert mieszkań, domów, działek oraz kredytów. Wystarczy powiedzieć, że pojawi się na nim około 60 wystawców, a liczba odwiedzających pewnie znów sięgnie 2,5 tysiąca osób.

Rozmowa z prawdziwymi ludźmi, a nie botami

- Naszą największą siłą jest możliwość porozmawiania z wystawcami twarzą w twarz. To nie jest internet, gdzie na czacie rozmawiamy pewnie z botem i nie mamy stuprocentowej pewności, że sprzedający nieruchomość nie okaże się oszustem. U nas wszyscy oferenci są przez nas zweryfikowani, mamy praktycznie wszystkich najważniejszych graczy na rynku. Wystarczy krótki spacer między stoiskami, żeby porównać ich oferty. Taka analiza zajęłaby w internecie godziny – mówi Marek Zajdel, organizator wydarzenia.

Tradycją są już oferty przygotowywane przez deweloperów specjalnie na Targi. Przykłady? Assethome oferuje 10 mieszkań dostępnych w promocyjnej cenie na osiedlu w samym sercu Warszewa. A Trzaskoma Development rozpocznie sprzedaż w ramach III etapu osiedla Zielone Gumieńce.

Można inwestować nawet w zagraniczne nieruchomości

Coraz więcej mieszkań kupowanych jest z myślą o lokacie kapitału i inwestycji. Dlatego do hotelu Courtyard by Marriott zaproszono ekspertów, którzy opowiedzą jak zarobić na inwestycji w nieruchomość. Co ciekawe, nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.

- Mamy fajną ofertę od firmy pośredniczącej w sprzedaży mieszkań w Hiszpanii. To w ostatnich latach bardzo popularny kierunek, ale pojawią się też propozycje z Grecji, Czarnogóry czy Cypru. Będzie można równieć kupić prawdziwy zamek – wylicza organizator.

Ogromną zaletą Targów są bezpłatne porady ekspertów. Można się choćby dowiedzieć, na co zwrócić uwagę przygotowując umowę najmu. Albo jak skorzystać z nowego programu mieszkań dla młodych.

Po raz drugi w Marriocie

Wszystko w gościnnych wnętrzach hotelu Courtyard by Marriott przy Bramie Portowej. Dodajmy, że dopiero po raz drugi, bo wcześniej impreza odbywała się w hali widowiskowo-sportowej na Szafera.

- Bardzo dużo zyskaliśmy na tych przenosinach. Jest zdecydowanie bardziej elegancko. W takich warunkach można z dużą przyjemnością rozmawiać z naszymi wystawcami – podkreśla Marek Zajdel.

Targi odbędą się 24 i 25 lutego, w godzinach od 10 do 17.

https://www.facebook.com/targi.szczecin