koncerty

Koncert Świąteczny – Magic of White Christmas

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Wtorek, 06.12.2022
O której godzinie?
19:00
Za ile?
80-140 zł
Opis wydarzenia
Najpiękniejsze melodie, kolędy, pastorałki i bożonarodzeniowe piosenki w nowych aranżacjach przeniosą nas do tego magicznego czasu i świata, do którego tęsknimy cały rok. Będą znakomici soliści, orkiestra kameralna i chórek, ale także święty mikołaj, renifery i sanie.

 

Organizatorzy zapewniają, że będziemy wspólnie kolędować, słuchając zarówno tych klasycznych,jak i swingujących melodii. Mało który styl muzyczny tak wspaniale komponuje się ze świętami jak swing. Z tym większą przyjemnością zapraszamy Państwa na Świąteczny Koncert „Magic of White Christmas", który niezwykle energetycznie i optymistycznie wprowadzi nas w świąteczny nastrój. Soliści, których charakteryzuje pełen pasji i emocji śpiew, czerpiący inspiracje z legend takich jak: Marvin Gaye, Nat King Cole, Andy Williams, Sade, Frank Sinatra, Zbigniew Wodecki i wielu innych znakomitych wokalistów. Nie zabraknie w tym koncercie również tradycyjnych polskich kolęd i prawdziwej magii Świąt Bożego Narodzenia

Koncert Świąteczny to ogromna dawka pozytywnej energii, nostalgii, najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa i świątecznej magii, kiedy to czekając na Świętego Mikołaja w blasku choinkowych światełek, czekamy na pierwszą gwiazdkę przy wigilijnym stole ciesząc się spotkaniem z najbliższą rodziną.

Bilety dostępne na: https://bilety.fm/pl/muzyka/7256-koncert-swiateczny-magic-of-white-christmas-filharmonia-szczecin.html

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję