Będzie dużo tanecznej muzyki, kolorowych świateł i świetnej zabawy. Już w sobotę Zielone Patio w Posejdonie zamieni się w klubowy parkiet. Przed nami kolejna edycja imprezy KOLORY.

Szykuje się noc pełna niezapomnianych wrażeń. KOLORY to impreza z unikalnym klimatem, artystycznym wystrojem i doskonałą muzyczną oprawą. 

W najbliższą sobotę (22 czerwca) w Zielonym Patio w szczecińskim Posejdonie zagrają najpopularniejsi lokalni DJ-e, którzy potrafią rozkręcić każdą imprezę. To m.in. MILKWISH, JAZZEK, MAZZE, MIQRO, MACSY, BOBO. Zaserwują szeroki wachlarz muzyki tanecznej z takich gatunków jak house, deep house, afro house, funky house, organic house.

Dodatkową atrakcją będzie live act na saksofonie w wykonaniu PESOS SAX FIGHTER. W sumie na gości będzie czekać aż 1000 metrów kwadratowych zaaranżowanej przestrzeni, podzielonej na trzy niesamowite strefy.

Samo centrum miasta wypełnione kolorami, oryginalne wnętrza i wyśmienita muzyka – lepszego miejsca na godne rozpoczęcie lata nie można sobie wyobrazić. Organizatorzy zapraszają w sobotę od godz. 20:00.

Bilety dostępne są w sprzedaży online na https://evently.pl/events/4999-kolory-lata-muzyczne-uderzenie-w-zielonym-patio oraz stacjonarnie w restauracjach Zielone Patio i Forno Nero. 

Poprzednia edycja: