Eksperci bezpłatnie wykonują pomiary w domu klienta, pomagają dobrać odpowiedni model kominka, a później zapewniają montaż.

By uzyskać pomoc fachowców z Centrum Kominkowego, wystarczy zadzwonić (szczegóły na https://centrumkominkowe.com), ale można też wybrać się do sklepu stacjonarnego. Teraz działa on przy al. Piastów 40 C.

Przez wiele lat Centrum Kominkowe funkcjonowało przy ul. Kolumba 6. Przedłużający się remont ulicy i całkowite zamknięcie jej fragmentu, zmusiło jednak właścicieli do tymczasowych przenosin.

– Wybraliśmy lokalizację przy al. Piastów 40 C To miejsce zapewniające wygodny dojazd z różnych stron miasta, co na ul. Kolumba nie jest obecnie możliwe – tłumaczy właściciel Mariusz Henselowski.

Duży wybór kominków najbardziej znanych producentów

W Centrum Kominkowym dostępne są wszystkie rodzaje kominków. Zarówno tradycyjne, jak i te z płaszczem wodnym i akumulacyjne. Są też piecyki wolnostojące, kominki gazowe i kominki elektryczne. Utrzymane w różnej stylistyce i dostosowane do różnych rodzajów wykończenia, takich jak blenda, kamień naturalny i szkło.

W ofercie są modele największych producentów, np. liderującej na polskim rynku firmy Hajduk i znanego w całej Europie niemieckiego Sparthern.

– Po wysłuchaniu oczekiwań klienta i obejrzeniu pomieszczenia, w którym ma znaleźć się kominek, od razu wiemy jakie rozwiązanie zaproponować. Dobór kominka odpowiedniej marki jest bardzo ważny. Niektóre trzeba wymieniać już po 5 latach, a inne spokojnie wytrzymają nawet kilkanaście – podkreśla Mariusz Henselowski.

Ważny element dekoracji wnętrz, ale też sposób na niższe rachunki

Fachowcy z Centrum Kominkowego poprowadzą klienta przez cały proces zakupu. Wytłumaczą jaką moc powinien mieć kominek i pomogą dobrać obudowę. Zapewnią też fachowy montaż, będący gwarancją, że kominek nie będzie później dawał o sobie znać brudem i brzydkim zapachem.

Zainteresowanych zakupem kominków jest coraz więcej. To bardzo modny element dekoracji wnętrz, ale jest też dużo praktycznych korzyści takich rozwiązań. Przy rosnących cenach energii, do łask wracają kominki z płaszczem wodnym.

– Pozwalają znacząco obniżyć koszt ogrzania całego domu. Ogrzewanie drewnem staje się po prostu tańsze, a przy okazji również bardziej ekologiczne – mówi Mariusz Henselowski.

Bezpłatna wizyta fachowca na pomiary

Szczegóły oferty Centrum Kominkowego dostępne są na stronie https://centrumkominkowe.com/. Można tam wstępnie zapoznać się z ofertą, a następnie zadzwonić pod podany numer lub zostawić namiary na siebie w formularzu kontaktowym. To najłatwiejsza metoda, by umówić się z fachowcem na bezpłatne pomiary w domu.

Promocja

Do końca lutego w Centrum Kominkowym obowiązuje promocja -10% na wszystko z usługą montażu.