Ciekawe seanse, a do tego specjalnie zaaranżowana przestrzeń i tematyczne dekoracje idealne do zrobienia wyjątkowego zdjęcia – to wszystko czeka na tych, którzy walentynki postanowią spędzić w sali dawnego Kina „Delfin”.

Już w najbliższą środę, 14 lutego, w sali dawnego Kina „Delfin”, obecnie siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego (ul. Piłsudskiego 40), odbędą się dwa niezwykłe seanse.

O godz. 17.00 będzie można zobaczyć film „Najgorszy człowiek na świecie”, opowiadający historię pełnej życiowej energii Julie, która u progu trzydziestych urodzin stara się poukładać swoje skomplikowane życie uczuciowe. Komedia romantyczna została nagrodzona Złotą Palmą.

Drugą propozycją, o godz. 19:30, będzie nominowany do Oscarów film „Poprzednie życie” – melodramat pokazujący jeden tydzień, jaki po 20 latach spędzają ze sobą przyjaciele z dzieciństwa.

Oba seanse odbędą się z polskim lektorem.

Dodatkowo dla uczestników pokazów przygotowana zostanie specjalna przestrzeń do robienia selfie oraz tematyczne dekoracje, na wszystkich będą też czekać słodkie upominki. A na koniec każdego seansu rozlosowane zostaną nagrody w formie wejściówek do Morskiego Centrum Nauki, Teatru Polskiego i Opery na Zamku oraz zestawy upominkowe.

Bezpłatne bilety (liczba miejsc ograniczona) można rezerwować pod numerem 91 452 89 10 bądź wysyłając maila na adres pife.szczecin@wzp.pl.