inne

Zwiedzanie Opery na Zamku z przewodnikiem

foto: A. Słomski / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 19.05.2017
O której godzinie?
12:00
Do kiedy?
Piątek, 19.05.2017
Do której godziny?
16:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W piątek, 19 maja, w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w godz. 12.00-16.00 będzie można zwiedzić niedostępne na co dzień zakamarki Opery na Zamku. Grupy 30-osobowe będą oprowadzane co 30 minut. Zbiórka w Galerii O. (wejście C).
Dni Otwarte Funduszy Europejskich to organizowane już po raz czwarty wydarzenie, podczas którego wybrani beneficjenci Funduszy Europejskich „otwierają swoje projekty” dla odwiedzających. To akcja polegająca na udostępnianiu - szerokiemu gronu zainteresowanych - projektów zrealizowanych dzięki pomocy Unii Europejskiej, której celem jest promocja efektów przedsięwzięć finansowanych z funduszy europejskich w Polsce.

Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza na dzień otwarty, podczas którego udostępni zwiedzającym swoje wnętrza. O wszystkim opowiedzą przewodnicy, którzy oprowadzą grupy zwiedzających i przybliżą tajemnice tego jedynego w swoim rodzaju teatru podczas wyjątkowego spaceru. Przewodnicy poprowadzą uczestników z zrekonstruowanej Galerii O. (dawniej Galeria Południowa) przez foyer do podziemi, sali głównej oraz sali kameralnej, gdzie będzie można obejrzeć filmowe wprowadzenie do jednej z ostatnich premier operowych naszego teatru.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję