spotkania

Zamkowy Gwiazdozbiór: Spotkanie z Urszulą Dudziak

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 12.06.2019
O której godzinie?
18:00
Za ile?
30 zł; bilety dostępne na bilety.zamek.szczecin.pl
Opis wydarzenia
Spotkanie z wielką damą jazzu Urszulą Dudziak, znaną z niespotykanej skali głosu, perfekcyjnej intonacji i unikalnej techniki wokalnej.

 

Sukcesy artystyczne wokalistki, sceny dzielone z Bobbym McFerrinem, Herbie Hancockiem czy Stingiem to jednak tylko część jej niezwykłego życia i osobowości. Ogromne pokłady optymizmu i poczucia humoru, talent gawędziarski i dystans do codzienności zaowocowały dwiema książkami: „Wyśpiewam Wam wszystko” (wyd. 2012) oraz jej kontynuacją „Wyśpiewam Wam więcej”. Podczas zamkowego spotkania poznamy wybitną artystkę – osobę zakochaną w świecie, ludziach i życiu.

Prowadzenie: Katarzyna Wolnik-Sayna (Radio Szczecin)

Zamkowy Gwiazdozbiór to cykl spotkań w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Szczecińscy dziennikarze prowadzą rozmowy z cenionymi postaciami ze świata polskiej kultury i sztuki (m. in. teatru, filmu, muzyki, tańca, sztuk wizualnych). Słuchacze poznają artystyczne i prywatne biografie gwiazd, drogę ich kariery, zawodowe oraz życiowe wybory i ich konsekwencje.


12.06.2019 (środa), godz. 18.00

Dziedziniec Menniczy

bilety: 30 zł

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję