wystawy

WYSTAWA: Victory i Warrior, bohaterowie morza. Wystawa zdjęć Elżbiety Chojnackiej

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 01.07.2020
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Poniedziałek, 31.08.2020
Do której godziny?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Wystawa fotografii dwóch słynnych brytyjskich okrętów Victory i Warrior, które od lat zachwycają miłośników żeglarstwa.

 

Victory i Warrior, bohaterowie morza

Wystawa zdjęć Elżbiety Chojnackiej

1 lipca (środa) – 31 sierpnia (poniedziałek)

Hol Wschodni (wejście A), wstęp wolny

Dwa słynne brytyjskie okręty Victory i Warrior od lat zachwycają miłośników żeglarstwa. Zacumowane w dokach Portsmouth przyciągają co roku tysiące zwiedzających. Ci, którzy nie mieli okazji obejrzeć obu okrętów na żywo, mogą podziwiać je na zdjęciach Elżbiety Chojnackiej prezentowanych w Galerii Fotoklubu Zamek.

Wystawę przygotował Fotoklub Zamek.

 

Uwaga!

Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 na terenie Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie obowiązuje przestrzeganie specjalnego reżimu sanitarnego, m.in.: stosowanie maseczek ochronnych, ograniczona liczba zwiedzających i uczestników wydarzeń, konieczność dezynfekcji rąk, wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia (na wydarzeniach plenerowych). Szczegółowe informacje znajdują się regulaminach dotyczących bezpiecznego zwiedzania zamku, zasad zwiedzania wystaw oraz uczestnictwa w wydarzeniach plenerowych. Wszystkie regulaminy oraz wzór oświadczenia o stanie zdrowia dostępne są na www.zamek.szczecin.pl oraz w kasie Zamku w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (wejście I).

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję