wystawy

Wystawa IBBY

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
ProMedia przy al. Wojska Polskiego 2
Kiedy?
Piątek, 03.11.2017
O której godzinie?
08:00
Do kiedy?
Niedziela, 26.11.2017
Do której godziny?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W listopadzie w ProMediach będzie można oglądać niezwykle interesującą wystawę „Konkurs i nagrody w konkursie ‘Książka roku 2016’ Polskiej Sekcji IBBY”. Zwiedzający będą mieli okazję obejrzeć dwanaście plansz graficznych prezentujących nominowane, wyróżnione i nagrodzone książki.
Konkurs realizowany jest co roku i ma na celu promocję wartościowej literacko i artystycznie książki dla młodych odbiorców. Wystawa jest barwnym i różnorodnym przeglądem estetyki współczesnej książki dziecięco-młodzieżowej. Znajdziemy tu zatem między innymi nagrody graficzne za książkę obrazkową („Kern. Wiersze dla dzieci”), za ilustracje („Daję słowo. Wędrówki po języku i literaturze”), wyróżnienia graficzne („Czary na białym”, „Legendy Poznania i Brna”), nagrody literackie („Klątwa dziewiątych urodzin”, „Rutka”) i inne.

Zapraszamy do oglądania w dniach 3-26 listopada 2017, w godzinach otwarcia filii bibliotecznej nr 54 (ProMedia) przy al. Wojska Polskiego 2. Wstęp wolny.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję