stand-up i kabarety

Wieczór Stand-Up: Usewicz, Nowaczyk

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 16.02.2020
O której godzinie?
18:00
Za ile?
15 - 30 zł; bilety dostępne na ticketos.pl
Opis wydarzenia
Agencja Artystyczna Dabe oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zapraszają na wyjątkowe wydarzenie w Przecławiu!

 

16 lutego dwóch rewelacyjnych komików wystąpi specjalnie dla Was i nagra ten występ, aby podzielić się swoimi żartami za pośrednictwem YouTuba! Tego wieczoru po raz pierwszy i ostatni zobaczycie najlepsze wersję programów, z którymi nasi goście zjeździli całą Polskę!

Wystąpią dla Was:

Damian "Viking" Usewicz

Poznaliście go już przy okazji poprzednich imprez stand-upowych - to on jest pomysłodawcą i prowadzącym wieczory komediowe w Przecławiu. Szczeciński komik, konferansjer i oragnizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. Ogromny dystans do siebie oraz pozytywna energia, to coś co wyróżnia Vikinga na scenie. Tego wieczoru pokaże swój program "Historie", zainspirowany słodko-gorzkim życiem tuż przed trzydziestką - jako, że ma już ponad 30 lat, pora zarchiwizować ten program.

Tomek Nowaczyk

To jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Tomek ma kondychę, bo dużo biega. I o tym bieganiu i problemach biegacza amatora między innymi opowie w swoim programie „Samotność długodystansowca”. Ale nie tylko o tym, bo Tomek porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania; w programie pada również trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce. Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza.

SUPPORT: Mimi Zenkner, Alex Niebrzegowski

 

Bilety w cenie:

PROMOCJA na Ticketos do 16.01 lub wyczerpania puli!

20 zł - przedsprzedaż

15 zł - dla posiadaczy Kołbaskowskiej Kary Mieszkańca

PO 16.01:

30 zł - przedsprzedaż

20 zł - dla posiadaczy KKM

+ 10 zł - w dniu wydarzenia

Bilety do kupienia na miejscu lub online: https://ticketos.pl/event/3017

Organizatorzy: Agencja Artystyczna Dabe, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu

FB: https://www.facebook.com/events/598318940954840/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję