wernisaże

WERNISAŻ: Śmieję się, aż zasnę

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 15.01.2020
O której godzinie?
19:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Miłośników sztuki Filharmonia w Szczecinie zaprasza na wernisaż "Śmieję się, aż zasnę" kolektywu ilustratorskiego Ilu nas jest, który odbędzie się w środę 15 stycznia o godzinie 19:30 w galerii Poziom 4.

 

Ilu nas jest to kolektyw ilustratorski, w skład którego wchodzą Pola Augustynowicz, Joanna Bartosik, Łukasz Drzycimski, Grzegorz Myćka, Dorota Piechocińska, Olek Pujszo i Ola Szmida. Artyści cyklem wystaw w całej Polsce pod tytułem „Śmieję się, aż zasnę” starają się przybliżyć szerszej publiczności swoją pracę.

Jak wygląda ich codziennie życie i praca? Dlaczego wybrali taką drogę? Jakie są ich plany i marzenia? Na te pytania młodzi ilustratorzy starali się odpowiedzieć tworząc wystawę „Śmieję się, aż zasnę”. Rozwijają tradycyjną ilustrację o dodatkowe elementy wychodząc bezpośrednio w przestrzeń. Całość utrzymana jest w słodko-gorzkim klimacie - wesoło, ironicznie, nad wyraz prawdziwie.

Wernisaż odbędzie się w środę 15 stycznia 2020 r. o godzinie 19:30.

Bezpłatne wejściówki można będzie odebrać w kasie Filharmonii.

Wystawa potrwa do 16 lutego 2020 r.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję