wernisaże

WERNISAŻ: Peter Javorik Plakaty

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 16.01.2020
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Miłośników sztuki Filharmonia w Szczecinie zaprasza na wernisaż Peter Javorik Plakaty, który odbędzie się w czwartek 16 stycznia 2020 r., godzinie 17:00 w Galerii przy cerkwi.

 

Peter Javorik jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektantów młodego pokolenia, ceniony jako plakacista oraz twórca identyfikacji graficznych. Jego twórczość, zaangażowanie oraz doświadczenie są doceniane na całym świecie, co ukazują liczne indywidualne zaproszenia na wystawy oraz zaproszenia do jury głównego dużych konkursów i festiwali. Sam artysta jest także pomysłodawcą i organizatorem jednego z ikonicznych wydarzeń w Europie "Poster Quadriennal Bardejov".

Prowadzi studio pidzej.com, w którym projektuje znaki graficzne, mapy, publikacje oraz strony www. Jest organizatorem Poster Quadrennial Bardejov (Słowacja) i wystaw plakatu na Słowacji i w Polsce. W Szczecinie zaprezentuje część swojego dorobku w postaci ekspozycji plakatów w Galerii przy Cerkwi w Filharmonii w Szczecinie.

Wernisaż odbędzie się w czwartek 16 stycznia 2020 r. o godzinie 17:00. Wstęp wolny.

Wystawa trwać będzie do 2 lutego 2020 r.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję