sport dla dzieci warsztaty

Warsztaty Rolkowe na Osiedlu Zawadzkiego-Klonowica

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 06.08.2022
O której godzinie?
12:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Za nami już dwa spotkania, które zgromadziły sporą liczbę mieszkańców Osiedla Zawadzkiego-Klonowica. Kolejne warsztaty już w najbliższą sobotę, 6 sierpnia o godzinie 12:00. Uczestnictwo w treningach jest całkowicie bezpłatne – wystarczy tylko wcześniej zgłosić chęć udziału i... to tyle. W sobotę widzimy się na warsztatach w okolicy hali Netto Arena!

 

Nie jest ważne, ile uczestnicy mają lat, czy jeżdżą już całkiem nieźle i chcieliby tylko poprawić technikę jazdy, czy może jeszcze nigdy nie mieli na nogach rolek – wszyscy na warsztatach znajdą miejsce dla siebie.

– Na każdym spotkaniu jest dwoje doświadczonych trenerów – jest więc możliwość podzielenia uczestników na grupy pod względem poziomu umiejętności – informuje Przemysław Szymański, Przewodniczący Rady Osiedla Zawadzkiego-Klonowica.

 

Warsztaty są finansowane ze środków Rady Osiedla, przez co są całkowicie darmowe dla wszystkich mieszkańców. Wystarczy tylko przesłać zgłoszenie – w treści podając liczbę osób, imiona i nazwiska i datę warsztatu:

– mailowo na adres: rada@zawadzkiego.osiedla.szczecin.pl lub przem.szym@gmail.com

– esemesem na nr: 793 770 178

 

Warsztaty organizowane są we współpracy z Rockowo.pl

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję