imprezy cykliczne spotkania

Warsztaty dla kobiet: Jak pokochać siebie?

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
lokal naprzeciwko sklepu Solar w Centrum Handlowym Ster
Kiedy?
Czwartek, 22.02.2018
O której godzinie?
18:00
Do kiedy?
Czwartek, 22.02.2018
Do której godziny?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Jak pokochać siebie? Można się dowiedzieć już w czwartek, 22 lutego, w godz. 18:00-20:00 podczas kolejnego spotkania cyklu Kobiecym Okiem w Sterze: Z miłości do siebie prowadzonego przez Ninę Kaczmarek i Anitę Gałek z Kobietowo.pl.
Luty, to miesiąc, w którym coraz więcej osób celebruje Walentynki. Staramy się wtedy przygotować niespodziankę osobie, która jest bliska naszemu sercu. Chcemy sprawić jej przyjemność i pokazać, że jest dla nas ważna. A która z nas w takim momencie myśli o tym, by zrobić coś miłego dla siebie? Czy zastanawiałyście się, na ile jesteście ważne dla samych siebie? A może macie problem z określeniem uczuć wobec własnej osoby?

Podczas warsztatu prowadzonego przez Anitę Gałek, współzałożycielkę portalu Kobietowo.pl, trenerkę biznesu, Coacha ICF i właścicielkę firmy Moje Flow-Anita Gałek poznacie swoje zalety. Nauczycie się o nich mówić bez skrępowania i wyrzutów sumienia. Wspólnie zastanowimy się też, jak wykorzystać potencjał, który w nas drzemie, nawet jeśli idzie o wady.

Do tego pokazy mody Orsay i Intershoe oraz poczęstunek od Cafe Castelarii.

Bądźcie z nami koniecznie – Kobiecym Okiem w Sterze: Z miłości do siebie, 22.02, godz. 18-20 w specjalnym lokalu naprzeciwko sklepu Solar.

Wstęp wolny, a dzieci mile widziane, zapraszamy!

„Kobiecym okiem w Sterze” to cykl spotkań skierowanych do kobiet zainteresowanych tematami mody, zdrowia i urody, a także zagadnieniami z zakresu rodzicielstwa, biznesu czy psychologii. To miejsce, w którym każda kobieta będzie mogła znaleźć porady i warsztaty o szerokiej tematyce, wymienić się uwagami i doświadczeniem z innymi, a także miło spędzić czas w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach. Co więcej, podczas każdego spotkania miłe Panie mogą wygrać spektakularną metamorfozę, w tym zakupy z profesjonalną stylistką o wartości 1 000 zł!

Kiedy: każdy ostatni czwartek miesiąca, godz. 18:00
Miejsce: lokal naprzeciwko sklepu Solar
Prowadzące: Nina Kaczmarek i Anita Gałek z kobietowo.pl
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję