sport

UroRun – bieg i marsz po zdrowie

fot. materiały prasowe

Gdzie?
Jasne Błonia
Kiedy?
Sobota, 18.09.2021
O której godzinie?
10:00
Za ile?
30-40 zł
Opis wydarzenia
Po rocznej przerwie wydarzenie Sanprobi UroRun powraca do kalendarza wydarzeń sportowych – zachęcamy do niego nie tylko „fanów” urologii. Z powodu ograniczeń związanych z pandemią liczba uczestników tym razem może wynieść nie więcej niż 200 osób, dlatego warto pospieszyć się z zapisami. Na starcie spotykamy się w sobotę – 18 września.

 

Bieg od lat odbywa się w ramach corocznego Europejskiego Tygodnia Urologii, w tym roku przypadającego w dniach 20-24 września. Tej jesieni, choć w ograniczonej pandemią formie, ale jednak, Sanprobi UroRun wraca do gry! Spotykamy się 18 września, w sobotę, tradycyjnie w okolicy Pomnika Czynu Polaków na Jasnych Błoniach.

Pomysłodawcą UroRun jest prof. Marcin Słojewski – lekarz kierujący Kliniką Urologii i Onkologii Urologicznej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 2 PUM w Szczecinie.

Zapisy już ruszyły (na stronie: https://www.protiming24.pl/startmeta/9d8556de/). Lista jest jeszcze otwarta, ale z powodu pandemii udział w wydarzeniu może wziąć nie więcej niż 200 osób. Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są do 16 września 2021 r., do północy.

Biegniemy lub maszerujemy z kijami nordic walking, w obu przypadkach pokonując dystans 5 km (to 2 pętle wyznaczonej trasy po Parku Kasprowicza).

 

PROGRAM:

10.00 Otwarcie imprezy i biura zawodów

11.00 Bieg na dystansie 5 km (od 10. roku życia)

12.00 Marsz nordic walking na dystansie 5 km (od 10. roku życia)

10.00-14.00 Festyn rodzinny

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję