taniec

„Tylko mnie poproś do tańca” – trzecia potańcówka dla Seniorów w Galerii Turzyn

fot. materiały prasowe

Gdzie?
GH Turzyn
Kiedy?
Wtorek, 27.09.2022
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Spotkania towarzyskie to najlepsze lekarstwo na jesień za oknem. A jeśli mają charakter sąsiedzkiej potańcówki dla Seniorów to świetna okazja do poprawienia kondycji, poznania nowych znajomych i spędzenia czasu w doborowym towarzystwie!

 

Wspólnie z Centrum Seniora i Towarzystwem Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS Galeria Handlowa Turzyn zaprasza na kolejną, jedyną w swoim rodzaju, niebiletowaną potańcówkę sąsiedzką! Może wziąć udział w niej udział każdy szczeciński Senior – sam, w parze lub w gronie przyjaciół.

Zabawa odbędzie się w przestrzeni ROOFA – na pierwszym piętrze Galerii, wejście obok sklepu Reserved. Do tańca zagra zespół Omega Music, który porwie do tańca swoimi niezapomnianymi rytmami nie tylko mistrzów parkietu, ale również mniej zdecydowanych tancerzy. Porcja doskonałej zabawy – gwarantowana!

– Zapraszamy wszystkich Seniorów w nasze taneczne progi! Mamy nadzieję, że wtorkowa potańcówka stanowić będzie antidotum na jesienne dni i niepogody. Spotkanie towarzyskie przy muzyce to okazja do zabawy oraz do nowych znajomości, dzięki którym szare dni wydadzą się ciekawsze i bardziej słoneczne. Zachęcamy do wyjścia z domu i dołączenia do nas! – komentuje Aleksandra Drobińska, dyrektor Galerii Handlowej Turzyn.

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję