koncerty

TURBO - koncert z okazji 40-lecia zespołu

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 22.02.2020
O której godzinie?
19:00
Za ile?
40 - 60 zł; bilety dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
Turbo - legenda polskiego heavy metalu - zawita do Szczecina, do Klubu Delta.


KONCERT TURBO w SZCZECINIE

Data: 22.2.2020 (sobota)

Miejsce: Klub Delta, ul. Racławicka 10

18:00 - otwarcie drzwi

19:00 - LaNinia

20:00 - TURBO ( zaczynamy punktualnie! )

Bilety można nabyć online klikając w poniższy link: https://bilety.fm/pl/muzyka/4522-turbo-klub-delta-szczecin.html

40 zł - przedsprzedaż pierwsza pula (LICZBA OGRANICZONA)

50 zł - przedsprzedaż druga pula

60 zł - w dniu koncertu

--------------------------------------------

Turbo - legenda polskiego heavy metalu - zawita do Szczecina, do Klubu Delta.

W 2020 roku zespół Turbo obchodzi 40-lecie istnienia, a koncert w Szczecinie będzie jednym z pierwszych w ramach świętowania tego jubileuszu. Zespół zaprezentuje program przekrojowy, podsumowujący swoją 40-letnią działalność. Pojawią się utwory z różnych wydawnictw Turbo, dlatego mamy nadzieję, że każdy, kto przyjdzie, znajdzie coś dla siebie.

Grupa powstała w styczniu 1980 roku w Poznaniu, a jej liderem jest wybitny polski gitarzysta Wojciech Hoffmann. Zespół zagrał tysiące koncertów w Polsce, biorąc udział w wielu istotnych festiwalach rockowych i metalowych. Grupa kilkukrotnie wyjeżdżała koncertować poza granice ojczyzny, między innymi do Austrii, Czech, Irlandii, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, a ostatnio także do Rosji.

W trakcie swojej kariery zespół miał przyjemność grać na tej samej scenie między innymi z takimi wykonawcami jak: Hanoi Rocks, Pretty Maids, Helloween, Running Wild, Overkill, Kreator, Citron, Sepultura, Deep Purple, Uriah Heep.

Formacja posiada w swoim dorobku sporo wydawnictw, w tym dwanaście albumów studyjnych. Wśród nich znajdują się „Dorosłe dzieci”, „Kawaleria szatana”, „Ostatni wojownik”, „Strażnik światła” i jak dotąd ostatnia płyta studyjna grupy „Piąty żywioł”. Obecnie zespół przygotowuje wydanie płyty podsumowującej 40 lat działalności. Album ukaże się w 2020 roku.

--------------------------------------------

LaNinia to formacja pochodząca z województwa lubuskiego, oscylująca w kręgach szeroko rozumianej muzyki crossover / thrash. Muzykę zespołu cechują mocne kompozycje z niskim strojem gitar oraz ciężkim soczystym groove.

Grupa ma na koncie debiutancki krążek „Loneliness” (premiera 28 sierpnia 2018) z gościnnym udziałem m.in. Jacka Hiro (Kat & Roman Kostrzewski, Sceptic, Decapitated).

Zespół miał już okazję koncertować z Turbo w 2019 roku i został bardzo dobrze przyjęty przez publikę. Formacja koncertowała również między innymi z zespołami: Vader, Kat &Roman Kostrzewski, Corruption, The Sixpounder.

Członkowie zespołu:

Mateusz Popis - vocal

Daniel "Ludwass" Ludwiczak - guitar

Janusz Duź - guitar

Sergiusz "Sergio" Paszkiewicz - bass

Karol Wiśniewski - drums

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1506299522856614/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję