spektakle i opery dla dzieci

Tu rządzą lalki

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 07.04.2022
O której godzinie?
11:30
Za ile?
22-40 zł
Opis wydarzenia
Koniec z pociąganiem za sznurki. Koniec z zimnymi dłońmi, nieczułymi lalkarzami i ludźmi, którzy mówią na nich „kukiełki”. Kukiełki z „teatrzyku”. Po tylu latach podkulania ogona i wykonywania bez mrugnięcia okiem wszystkich aktorskich poleceń, lalki poszły po rozum do głowy… A może jednak nie? W końcu czy uwięzienie aktorów w garderobach i bezprecedensowa zamiana ról na linii lalka-człowiek jest aktem odwagi czy objawem postradania zmysłów?

 

Spektakl „Tu rządzą lalki” to pełen absurdalnego humoru projekt, w którym znalazło się kilkanaście piosenek napisanych przez najlepszych polskich tekściarzy i dramaturgów, m.in. Artura Andrusa, Artura Barcisia, Michała Walczaka, Malinę Prześlugę, Martę Guśniowską, Magdalenę Mrozińską, Tomasza Jachimka, Szymona Jachimka. Muzyka na żywo, zaskakująca oprawa wizualna i bogata choreografia tworzą opowieść o potrzebie bycia zauważonym i ważnym. Ale też o bezgranicznej przyjaźni, która czasami w kryzysie i starciu potrafi wybrzmieć najpiękniej.

Spektakl familijny, dla dzieci od 7 lat.

Reżyseria: Artur Romański.

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję