koncerty

TRIP. Akustyczeń 2018

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 13.01.2018
O której godzinie?
22:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
To wydarzenie finałowe X edycji Festiwalu Akustyczeń. 13 stycznia Piwnica Kany zaprasza na koncert zespołu TRIP.
TRIP. to grupa muzyków, którzy działalność rozpoczęli w 2016 roku. Każdy z tych "podróżników" ma za sobą bogaty bagaż muzycznych doświadczeń i przebył w życiu inną muzyczną ścieżkę. Ich połączenie dało życie czemuś nowemu – to właśnie TRIP.

TRIP. to podróż przez różne gatunki muzyczne. Spotkasz na jej ścieżce dużo rapu, w wykonaniu KARI’ego. Agata, jej afrykańskie chromosomy i charakterystyczny wokal, przyczyni się do tego, żebyś poczuł się przez chwilę jak na wakacjach z last minute. Do tego chłopaki: Kuba Będkowski, Piotrek Suchecki, Wojtek Pachuta i Nikodem Gosławski dokładają kilka ważnych punktów na naszej muzycznej mapie i już mamy z tego niezły Massachusets. Rap wzbogacony o kobiecy wokal, świeże brzmienia instrumentów, elementy elektroniki i ciekawe rozwiązania muzyczne - to właśnie TRIP.

Szczegółowy program Festiwalu Akustyczeń 2018 tutaj

13.01.2018 - TRIP.
miejsce: Piwnica Kany
start: 22:30
wstęp wolny


Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję