koncerty

Tribute to George Michael

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 23.04.2017
O której godzinie?
20:30
Za ile?
80-160 zł; bilety dostępne m.in. na bilety.fm
Opis wydarzenia
Tribute to George Michael to wyjątkowy i jeden z pierwszych koncertów stworzonych dla uczczenia pamięci zmarłego niedawno George'a Michaela - genialnego, charyzmatycznego wokalisty o imponującym dorobku muzycznym.
Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje artysty w fenomenalnych aranżacjach symfonicznych, wykonanych przez wybitnych muzyków i przy udziale młodych, wrażliwych i bardzo utalentowanych solistów polskiej sceny muzycznej, znanych między innymi z takich programów jak: The Voice of Poland, Bitwa na głosy czy Mam talent. Usłyszymy zarówno utwory George'a z czasów zespołu Wham! ("Careless Whisper"), jak i późniejszej solowej twórczości artysty („Freedom", „Faith", „Let her down easy", „I can't make you love me", „Jesus to a Child", „Everything She Wants", "Father Figure"). Nie zabraknie również utworów, które artysta wykonywał w duetach z wybitnymi wokalistkami - Arethą Franklin i Whitey Houston („I Knew You Were Waiting", „If I told you that"). Ale ten koncert to nie tylko utwory George'a. W nawiązaniu do korzeni artysty, a więc cypryjskiego pochodzenia ojca George'a, w koncercie zabrzmi słynny utwór grecki Zorba. Z kolei hebrajskie korzenie matki artysty zaakcentowane zostaną przedstawieniem charyzmatycznej muzyki klezmerskiej.

George Michael to ikona popu, z pikantnym życiem osobistym, ale też człowiek o gołębim sercu, zaangażowany w polityczne problemy współczesnego świata i wiele charytatywnych inicjatyw. Powyższe oblicza artysty przedstawione zostaną widzom na multimedialnych wizualizacjach towarzyszących koncertowi.
Komentarze
~ Marzena
24.04.2017 00:26

Impreza nieciekawa,jestem zawiedziona i to bardzo :-( !!!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję