koncerty

THE GLUTS (ITA / post-punk) | Molière w Domku Grabarza

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 20.06.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
25 zł
Opis wydarzenia
Cykl koncertowy Tego Słucham zaprasza na głośny, melodyjny post-punk z Mediolanu i szczecińskie punk z silnym wpływem emo. THE GLUTS to jedna z gwiazd słynnej brytyjskiej wytwórni Fuzz Club Records! Oba zespoły pojawią się na scenie Klubu Storrady w czwartek 20 czerwca.

 

THE GLUTS

Atmosferyczny, shoegazowy post-punk zderza się z post-rockowym transem, wszystko to w zgodzie z hasłem „Play to believe. But play it LOUD”. The Gluts to jeden z najciekawszych zespołów włoskiej alternatywy. Dopiero co ukazał się ich najnowszy album „Dengue Fever Hypnotic”, wydany nakładem londyńskiej wytwórni Fuzz Club Records. Inspiracją przy tworzeniu tej płyty były denga i malaria, które przeżyła basistka grupy, Claudia – To jak fuzz, który uderza cię prosto w twarz na swój wyjątkowo psychodeliczny sposób. Chcieliśmy oddać to w naszej muzyce – tłumaczy zespół. Album wyprodukował i zmiksował Boba de Wit (Gnod, A Place To Bury Strangers).


Molière

Najsmutniejsze trio w szczecińskim punku zadziwiająco się zaktywizowało! Koniec roku 2018 przyniósł publikację debiutanckiej epki „Relationships” - I to jest piękne, gdy jeszcze komuś chce się grać melodyjne emo. A jeszcze lepiej, gdy wie, jak tworzy się gitne piosenki. Małe objawienie - pisały o niej Trzy Szóstki.

 

The Gluts | Molière

czwartek 20.06, godz. 19.00

Klub Storrady (Domek Grabarza)

bilety: 25 pln

fb event: https://www.facebook.com/events/369075583732087/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję