spektakle i opery

"Teraz to będzie dziwne" | spektakl improwizowany warszawskiej grupy Impy

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Poniedziałek, 24.02.2020
O której godzinie?
19:00
Za ile?
15 zł; bilety.fm i KupBilecik.pl oraz bezpośrednio na miejscu
Opis wydarzenia
Improwizacja to sztuka tworzenia spektakli na żywo, bez scenariusza, bez planu, bez dialogów, na oczach widzów na podstawie sugestii publiczności. Cykl Improv Szczecin będzie prezentował Wam różne projekty impro z naszego regionu oraz z całej Polski. Więcej teatru w impro, więcej grania w graniu. Duety, soliści, grupy. Autorskie lub już dobrze znane formaty. Każdy przyjeżdżający gość będzie inny. Lepszy lub „gorszy”. Sami ocenicie, co podobało Wam się najbardziej.

 

Druga odsłona cyklu - warszawska grupa Impy.

Zaprezentują się w autorskim formacie pod tajemniczą nazwą "Teraz to będzie dziwne".

Impy powstały w 2011 roku i od tamtego czasu grają w Warszawie i na festiwalowych scenach. Znakiem rozpoznawczym Impów jest dziwność. Być może dlatego, że najbardziej ukochane motywy Impów to filozofia, sci-fi, rpg i wszystko co jest związane z szeroko pojętym nerdyzmem. Tej miłości dają upust, tworząc na scenie komediodramaty i tragikomedie pełne smutnych przegrywów z wielkimi sercami.

Zapraszamy na "Teraz to będzie dziwne" - to spektakl, w którym pozwalamy naszym myślom kierować nas w najciemniejsze zaułki (te jasne, luksusowe apartamenty też, luzik) naszej wyobraźni i fantazji. Teatralny odpowiednik walki w oktagonalnej klatce na gołe pięści i krzesła. W serii luźno powiązanych ze sobą scen postaramy się zabrać Was na romantyczną randkę z efektami przedawkowania Tramalu. Nic szczególnego, po prostu kino, kolacja, może spacer po parku, jeśli pogoda dopisze. Przynieście kwiaty!

Przyjdźcie i zobaczcie to, co będziecie chcieli zobaczyć,

 

24.02.20 (poniedziałek), g. 19:00

Cafe Hormon

Bilety w cenie 15 zł: bilety.fm i KupBilecik.pl oraz bezpośrednio na miejscu

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję