koncerty

Tennis Music Festival 2017. Bezpłatne koncerty na kortach

foto: freeimages.com

Gdzie?
korty przy al. Wojska Polskiego 127
Kiedy?
Sobota, 16.09.2017
O której godzinie?
21:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
11 września wystartował tegoroczny Pekao Szczecin Open. Sportowe emocje to jednak nie wszystko... Jak co roku na korty przy Wojska Polskiego warto przyjść także z innego powodu...

Każdego wieczoru - począwszy od poniedziałku - w namiocie przy wejściu na teren turnieju zaprezentuje się zespół lub wykonawca muzyczny.

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

poniedziałek, 11 września
start około 21:00

Hania Rani & Dobrawa Czocher (11 września) rozpoczną ten festiwal i będzie to dość niezwykłe spotkanie z muzyką Grzegorza Ciechowskiego. Projekt, w którym słyszymy klasyki Republiki rozpisane na wiolonczelę i klawisze szczecinianie mogli zobaczyć w lutym 2015 roku w klubie 13 Muz. Teraz będzie okazja przypomnieć sobie tamte wrażenia.

wtorek, 12 września
start około 21:00

BAiKA, czyli duet Piotra Banacha (znanego z Hey i Indios Bravos) oraz Katarzyny Sondej zaprezentuje się we wtorek, 12 września. Usłuszymy m.in. takie utwory jak „O lalalniu” czy ”Nowa królowa”. Muzycy zapowiadają jednak niespodzianki, bo wieczór ten nazwali sami „2+4, czyli BAiKA i Goście”. Można się zatem spodziewać dobrze znanych kompozycji w wersjach zmienionych.

 

 

środa, 13 września
start około 21:00


13 września zobaczymy Rezerwat. Ta grupa założona w 1982 roku wydała rok temu album „Dotykaj” i obecnie promuje go na żywo, ale oprócz nagrań najnowszych zespół, dowodzony przez Andrzeja Adamiaka, oczywiście wykona swoje hity sprzed lat – m.in. ten największy „Zaopiekuj się mną”.   

 

 

czwartek, 14 września
start około 21:00

Anna Szarmach (14 września) zaśpiewa piosenki ze swej ostatniej płyty „Shades Of Love” oraz starsze utwory. Możemy się zatem spodziewać ballad i jazzu w dobrym wydaniu.

sobota, 16 września
start około 21:00


Po jednym dniu przerwy (w piątek zaplanowano turniejowy bankiet dla zaproszonych gości) w finale festiwalu zapowiedziano długi wieczór rockowo-bluesowy. 16 września zaprezentuje się szczecińska grupa Antiplan oraz dwaj Amerykanie: Niki Buzz i Lamar Chase Project.

Pierwszy z nich to gitarzysta, który współpracował między innymi z Tiną Turner, Patti Smith, grał w zespołach Vendetta i M-80, a w roku 2007 został wprowadzony do „Blues Hall of Fame”. Jego partner w tym projekcie, Lamar Chase, jest gitarzystą, wokalistą, kompozytorem i aranżerem. Grał między innymi z Johnem Lee Hookerem, JJ Malone i Carlosem Santaną.  

Wszystkie koncerty zaczynają się około godziny 21.00.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję