targi

Targi Pracodawców w Filharmonii

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 12.10.2017
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Czwartek, 12.10.2017
Do której godziny?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Targi Pracodawców to pierwsze na Pomorzu Zachodnim targi, które są okazją do zapoznania się z realiami regionalnego rynku pracy i znalezienia dobrej pracy. Na Targach obecne będą wyłącznie firmy poszukujące pracowników – nie będzie więc żadnych pośredników czy przedstawicieli sprzedających swoje usługi. To istotne zwłaszcza teraz, kiedy możemy mówić o rynku pracownika – pracodawcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych pracowników, szczególnie młodego pokolenia, dopiero wchodzącego na rynek pracy, oferując atrakcyjne programy lojalnościowe i świadczenia.
DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ W TARGACH?
Targi Pracodawców to możliwość poznania ciekawych przedsiębiorców z naszego regionu. Wiele przedsiębiorstw będzie reprezentowanych przez samych założycieli i prezesów zarządu. To szansa na zdobycie informacji o firmie i przede wszystkim znalezienie odpowiedniej dla siebie oferty pracy lub współpracy.

Dodatkowo zaplanowano wiele atrakcji: warsztaty autoprezentacyjne, konsultacje z doradcami zawodowymi, możliwość przygotowania sprofilowanego CV pod okiem ekspertów czy warsztaty z praktykami, których celem jest pomoc w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej.

Targom Pracodawców będzie towarzyszyło wydanie oraz promocja Katalogu Dobrych Pracodawców Pomorza Zachodniego. To zbiór informacji o pracodawcach naszego regionu, dostępny również w wersji elektronicznej na stronie www.targipracodawcow.pl, skąd będzie można bezpośrednio aplikować o pracę do wybranej przez siebie firmy.STREFA WIEDZY PRACOWNIKA I PRACODAWCY

Pierwsze zachodniopomorskie Targi Pracodawców to szereg wydarzeń cennych zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Targom towarzyszyć będzie część konferencyjna pod nazwą Strefa wiedzy, podczas której odbędą się sesje typu "praktycy-praktykom". Wielu regionalnych przedsiębiorców podzieli się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Wsparcie szczecińskich uczelni wyższych zapewni młodym osobom wiedzę przydatną podczas poszukiwania pierwszej pracy. Odbędą się specjalne warsztaty dla młodych, podczas których dowiedzą się jak przygotować atrakcyjne CV, w jaki sposób skutecznie aplikować oraz, co najważniejsze, jak kreować własną markę osobistą. Na szczególnie głodnych – nie tylko wiedzy – czeka strefa food trucków, gdzie będzie można zasmakować w szczecińskiej gastronomii "na kółkach".

STREFA EKO

Targi Pracodawców mają również wymiar proekologiczny. To okazja do zaprezentowania w jednym miejscu i czasie firm odpowiedzialnych społecznie i zainspirowania innych przedsiębiorców do wdrożenia rozwiązań proekologicznych. W Strefie Eko planowana jest ekspozycja "zielonego biura", pokazująca możliwości oszczędzania zasobów środowiska w biurze, takich jak papier, energia czy woda.
Komentarze
~Marcus
09.10.2017 10:06

Proponuję Targi Kur Niosek. Przygrywać będzie kapela reprezentacyjna Filharmoni.

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję