targi

Targi Pracodawców

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Hotel Novotel Szczecin
Kiedy?
Środa, 16.10.2019
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Środa, 16.10.2019
Do której godziny?
16:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
16 października w godz. 10-16 w Hotelu Novotel, zlokalizowanym w samym centrum Szczecina, odbędą się Targi Pracodawców. To idealny moment na znalezienie nowej pracy.

 

„Tu chcesz pracować!” – tak brzmi hasło przewodnie lokalnego wydarzenia organizowanego przez Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego. Targi skierowane są do pracodawców poszukujących odpowiedzialnych pracowników i wszystkich zainteresowanych mieszkańców Pomorza Zachodniego.

Tego dnia pracodawcy będą szukać nie tylko specjalistów z doświadczeniem, ale również osób chętnych do przyuczenia się, odbycia praktyk lub stażu. To oznacza, że na targi może przyjść każdy! To wyjątkowa okazja do spotkania w jednym czasie i miejscu przedstawicieli różnych firm oraz porozmawiania z nimi na temat możliwości zatrudnienia, a nawet bezpośredniego aplikowania na wybrane stanowisko. Dla większego komfortu zostanie udostępniony pokój spotkań na tzw. szybkie rekrutacje. Warto zabrać ze sobą kilka (a nawet kilkanaście) egzemplarzy CV!

Targi Pracodawców patronatem honorowym objęli Marszałek Województwa Olgierd Geblewicz oraz Prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek.

Wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.targipracodawcow.pl

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję