wystawy

Szczecińska fotografia prasowa 2018. Siódma migawka

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 14.12.2018
O której godzinie?
17:30
Do kiedy?
Czwartek, 28.02.2019
Do której godziny?
16:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy na wernisaż „Szczecińskiej fotografii prasowej 2018. Siódma migawka”. Fotoreporterzy sami wybrali zdjęcia na tę wystawę. Wernisaż rozpocznie się 14 grudnia 2018 r., o godz. 17.30. Wstęp wolny.

Swoje najlepsze zdjęcia pokażą: Cezary Aszkiełowicz z Gazety Wyborczej Szczecin, Marcin Bielecki z Polskiej Agencji Prasowej, Krzysztof Cichomski z Agencji Fotograficznej Newspix.pl, Jarosław Gaszyński z Magazynu Szczecińskiego Prestiż, Dariusz Gorajski z Kuriera Szczecińskiego, Krzysztof Hadrian z Gazety Wyborczej Szczecin, Ryszard Pakieser z Kuriera Szczecińskiego, Grzegorz Siwa z Kuriera Szczecińskiego, Robert Stachnik z Polskiego Radia Szczecin, Andrzej Szkocki z Głosu Szczecińskiego, Marta Teszner z Kuriera Szczecińskiego, Sebastian Wołosz z Głosu Szczecińskiego oraz nestor Włodzimierz Piątek.

Wystawę będzie można oglądać do końca lutego.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję