koncerty imprezy cykliczne

Swing Lovers - Anna Nowik & Marcin Matecki

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Wtorek, 21.02.2017
O której godzinie?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
We wtorek na żywo w Browarze Polskim zagra duet Swing Lovers. Wstęp wolny.

Zespół powstał w 2002 roku w Szczecinie. W skład zespołu wchodzą doświadczeni muzycy oraz młodzi – obiecujący i pełni nowych pomysłów instrumentaliści i wokaliści. Jak sama nazwa wskazuje, zespół specjalizuje się w wykonywaniu standardów jazzowych w nowych aranżacjach, ale to nie wszystko. W repertuarze znajdują się również utwory dixielandowe, bardzo lubiane przez publiczność, a także utwory pop, w nowych jazzujących aranżacjach. Swing Lovers jest dość „młodym” zespołem, a ma już w dorobku wiele sukcesów. Zespół reprezentował Pomorze Zachodnie w Kopenhadze na otwarciu galerii artystów regionu, w Brukseli na otwarciu biura przedstawicielstwa naszego województwa. Koncertował w Braunlage (Niemcy) na festiwalu jazzowym organizowanym przez sieć Maritim Hotels, w Greifswaldzie i Heringsdorfie (Niemcy) – współpraca polsko-niemiecka. Oprócz zagranicy zespół występuje także w rodzinnym mieście i na terenie Polski.

Wstęp wolny. 

 

Komentarze
~Nick
17.02.2017 12:50

Ania, wszystko jest dobrze. Tylko jeszcze brakuje bezpośredniości w kontakcie z publicznością. W przerwie lub po koncercie zwijacie się i nie szukacie bliższych kontaktów. Nie bójcie się tego. Dopiero gdy ja sam zacząłem w rozmowie z wami wchodzić trochę głębiej i zwyczajniej to zaczęliście się otwierać. Robiło się lużniej.

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję