dla dzieci warsztaty

Świątecznie NaDęTy MINIkONCeRt

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 15.01.2022
O której godzinie?
11:30
Za ile?
15 zł dziecko, 15 zł opiekun
Opis wydarzenia
Tym razem w okresie świąteczno-noworocznym 13 Muz zaprasza na wyjątkowe – bo przepełnione świąteczną atmosferą – muzyczne warsztaty. W świąteczny klimat wprowadzi cytra i muzyka (na żywo) z niej płynąca. Folkowy instrument, z którym będzie można obcować na zajęciach, pozwoli wrócić wspomnieniami do minionych świąt i raz jeszcze poczuć ich klimat.

 

Na cytrze zagra Emilia Raiter - harfistka z 25-letnim doświadczaniem, zakochana w swojej pracy, którą uwielbia. Wykonuje muzykę klasyczną, dawną, tradycyjną, musicalową, eksperymentalną, popularną. Artystka posiada cztery harfy: koncertową, elektroakustyczną, hiszpańską barokową z dwoma rzędami strun, gotycką. Na specjalnym świątecznym wydaniu naszych spotkań zagra na cytrze.

Animacje poprowadzi Paula Jarmołowicz - animatorka, kulturoznawczyni, edukatorka teatralna. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Szczecińskim (specjalizacja edukacja teatralna). Od 2013 roku jest członkinią zespołu Ośrodka Teatralnego Kana.

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli).

Warsztaty prowadzone są w dwóch grupach wiekowych:

g. 10:15 (2-4 lat)

g. 11:30 (4-6 lat)

Czas trwania zajęć: 45 min

Bilety dostępne na https://bilety.fm/pl/

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję