targi inne

Swap Party. Targ ubrań i dodatków

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 07.10.2017
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Sobota, 07.10.2017
Do której godziny?
14:00
Za ile?
10 zł dla wystawców, wstęp bezpłatny dla odwiedzających, bilety do kupienia na stronie Azoty Areny
Opis wydarzenia
W sobotę, 7 października, w Arenie Szczecin przy ul. Szafera będzie można wymienić się niepotrzebnymi ubraniami. W godz. 11:00 – 14:00 odbędzie się tu kolejna edycja targu modowego Swap Party.
Szukasz ubraniowej perełki? Znudziły Ci się Twoje ubrania, a są w dobrym stanie? Masz w szafie rzeczy, które były nieudanym zakupem albo nietrafionym świątecznym prezentem?

Jeśli choć raz odpowiedziałaś TAK, to serdecznie zapraszamy do udziału w siódmej edycji modowego wydarzenia SWAP PARTY, które odbędzie się 7 października 2017 r. (sobota) w Arenie Szczecin w godzinach 11.00-14.00.

Co to jest SWAP PARTY?
Swap Party to pomysł na spotkanie kobiet (panowie też są mile widziani), które jak na targu będą oddawały ubrania za niewielką opłatą lub wymieniały je między sobą bezgotówkowo. Warunkiem udziału jest zabranie ze sobą maksymalnie 50 sztuk odzieży w idealnym lub bardzo dobrym stanie. 30 pierwszych uczestniczek będzie miało do dyspozycji stojak i wieszaki w celu prezentacji swoich rzeczy. Pozostali uczestnicy powinni przynieść ze sobą swój stojak i wieszaki. Decyduje kolejność kupienia biletu.

Oprócz charakteru modowego impreza ma też wydźwięk ekologiczny. Wydarzenie łączy w sobie ekologiczną ideę sharingu, czyli wymiany nieużywanych już ubrań zamiast kupowania nowych oraz ideę zerowaste - ograniczania produkowania śmieci w gospodarstwach domowych.

SWAP PARTY wpisuje się też w modny trend vintage, czyli noszenia stylowych, często markowych ubrań z poprzednich epok.

Oddajmy swoje niepotrzebne ubrania na SWAP PARTY w Arenie Szczecin! Odświeżmy swój look na jesień!

Bilety: 10 zł wystawcy, odwiedzający wchodzą bezpłatnie
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję