film

SUPERBOHATEROWIE

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 26.06.2022
O której godzinie?
17:00
Za ile?
12/14 zł
Opis wydarzenia
Bohaterów filmu poznajemy w chwili, gdy jako młodzi ludzie zakochują się w sobie na zabój. Są przekonani, że miłość dana jest raz na zawsze i już do końca swoich dni będą szczęśliwi.

 

SUPERBOHATEROWIE

Supereroi

komedia romantyczna, Włochy 2021 (122 min)

Reżyseria: Paolo Genovese

Obsada: Jasmine Trinca. Alessandro Borghi, Greta Scarano

Bohaterów filmu poznajemy w chwili, gdy jako młodzi ludzie zakochują się w sobie na zabój. Są przekonani, że miłość dana jest raz na zawsze i już do końca swoich dni będą szczęśliwi. Z biegiem czasu okazuje się jednak, że wspólne życie to nie tylko idylla, ale i mnóstwo trudnych chwil, z którymi niełatwo sobie poradzić. Tytułowi superbohaterowie walczą o utrzymanie związku, przechodząc przez różne, często skrajne, stany emocjonalne: bliskość i samotność, kłamstwa i uczuciowe rozterki, sekrety i zdrady.

Paolo Genovese, twórca „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” oraz „The Place”, w swoim najnowszym filmie znów bierze na warsztat relacje międzyludzkie. Pomimo iż to sentymentalny komediodramat, u tego reżysera zawsze jest drugie dno. Tym razem śledzimy losy pary, która walczy o utrzymanie żaru w swoim związku.

„Superobohaterowie” to historia o prawdziwej miłości i cenie, jaką trzeba za nią zapłacić. W główne role wcieliły się gwiazdy włoskiego kina: Jasmine Trinca („Pokój syna”, „Sekret bogini Fortuny”) oraz Alessandro Borghi („Suburra”, „The Place”).

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję