sport dla dzieci

Strefa Sportu – Floating Trippin’ Festival

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 01.08.2021
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 01.08.2021
Do której godziny?
14:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Fundacja Kamienica1 zaprasza do aktywnego udziału w Strefie Sportu – Floating Trippin’ Festival stworzonej w ramach wydarzenia Żagle 2021. Na plaży Wyspy Grodzkiej w Szczecinie przygotowano atrakcje sportowo-rekreacyjne, których można spróbować zarówno w gronie znajomych, jak również przy okazji rodzinnego spaceru.

 

Organizatorzy obiecują dobrą zabawę na stanowiskach:

– Roundnet – nowej gry zbliżonej do siatkówki;

– Kan Jam – gry wykorzystującej elementy rzutów dyskiem frisbee;

– Trickboard – przyrządu służącego do ćwiczenia równowagi;

– Rezonansu uśmiechu – symulatora jazdy na desce używanego do ćwiczeń mięśni głebokich.

Stanowiska będą obsługiwane przez animatorów, którzy zapewnią instruktaż i pomogą w ćwiczeniach i zabawie. Uczestniczyć mogą osoby w różnym wieku: zarówno dorośli, jak i dzieci za zgodą opiekunów.

 

Fundacja Kamienica 1 posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Działa od 2011 r. pomagając innym organizacjom oraz osobom potrzebującym wsparcia. Promuje zdrowy i aktywny tryb życia oraz uczy, jak żyć z pasją i z uśmiechem. Podąża za nowymi trendami i realizuje niecodzienne działania, podczas których prezentuje nowe formy aktywności takie jak np. roundnet czy też frisbee. Najmłodszym przypomina również stare gry podwórkowe. Fundacja aktywizuje też Panie w ramach projektu pn.„Babskie sprawy”. Projekt został wyróżniony w konkursie Pozarządowy Szczecin 2020.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję