spotkania

Spotkanie ze Sławomirem Łosowskim, liderem KOMBI

foto: fragment plakatu promującego wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
Książnica Pomorska
Kiedy?
Sobota, 22.04.2017
O której godzinie?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W sobotę, 22 kwietnia, zapraszamy na spotkanie autorskie ze Sławomirem Łosowskim, liderem zespołu KOMBI i menadżerem zespołu Wojciechem Korzeniewskim, którzy zaprezentują książkę „Kombi. Słodkiego miłego życia. Prawdziwa historia”. Spotkanie odbędzie się o godz. 15.00 w Sali pod Piramidą (wejście od ul. Rybackiej, I p.). Wstęp wolny!
Sławomir Łosowski – muzyk i rysownik, założyciel, lider, kompozytor i klawiszowiec zespołu KOMBI – przedstawia w rozmowie z Wojciechem Korzeniewskim, wieloletnim menedżerem KOMBI, historię zespołu. Historię ciekawą i zaskakującą, zwłaszcza wobec powielanych przez media nieprawdziwych informacji na temat KOMBI. Łosowski opowiada o założeniu KOMBI i o kolejnych jego składach. Mówi o swoich kultowych klawiszach, wielkich przebojach: Słodkiego miłego życia czy Kochać cię za późno, realiach tras koncertowych na Wschodzie i Zachodzie, a także między innymi o... niebezpiecznych przygodach w Casablance i ogoleniu głowy na zero, nocach na lotnisku w Taszkiencie i karaluchach w zupie. Historia zespołu przeplata się w opowieści lidera z dramatem w jego życiu rodzinnym. A kończy informacją o "Nowym Albumie", wydaniem którego zespół mocno wkroczył w jubileuszowy rok 40-lecia KOMBI.

Spotkaniu towarzyszy wystawa prac rysunkowych autorstwa Sławomira Łosowskiego (prezentowana do 30 kwietnia 2017 – hol przy Sali pod Piramidą).
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję