spotkania

Spotkanie "Wiek nie gra roli! Bądź aktywny"

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
ProMedia przy al. Wojska Polskiego 2
Kiedy?
Czwartek, 07.12.2017
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Każdy moment jest dobry, aby realizować swoje pasje! Nie ważne czy jesteś osobą młodą (uczeń, student), czy seniorem. Wystarczy poznać lokalne organizacje pozarządowe i wspólnie wcielać pomysły w życie. Sektor 3 Szczecin zaprasza szczecińskich seniorów oraz osoby do 30. roku życia na spotkanie, podczas którego pokaże, co mogą dać organizacje pozarządowe. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 7 grudnia, w salonie ProMedia przy al. Wojska Polskiego 2.
- Chcielibyśmy pobudzić chęci do rozwijania się w zakresach aktywności społecznej czy obywatelskiej – mówi Jan Karpierz z Sektor 3 Szczecin. - Podczas spotkań poruszane będą m.in. następujące tematy: czym są organizacje pozarządowe, w jaki sposób wpływają na najbliższej otoczenie, jakie są lokalnie działające organizacje i gdzie ich szukać.

Najważniejszym elementem spotkania będzie rozmowa z przedstawicielami lokalnych organizacji pozarządowych, w których działają zarówno seniorzy, jak i osoby młode. Spotkanie jest częścią wydarzenia Przystanek Wolontariat, które odbywa się w dniach 4 – 8 grudnia 2017r. Więcej informacji o Przystanku Wolontariat można znaleźć tutaj

Sektor 3 Szczecin
Misją Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 jest wspieranie procesu budowy społeczeństwa obywatelskiego poprzez rozwój potencjału już istniejących i wzmacnianie procesu powstawania nowych organizacji pozarządowych oraz inicjatyw społecznych. Więcej informacji: www.sektor3.szczecin.pl
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję