spotkania

Spotkanie autorskie z Leszkiem Hermanem

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 10.10.2019
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
2 października do księgarń trafi książka pt. "Sieci widma", z tej okazji, kilka dni później, zapraszamy Państwa do Między wierszami na spotkanie z Leszkiem Hermanem.

 

Absolwent architektury na Politechnice Szczecińskiej. Specjalizuje się w obiektach zabytkowych. Wraz z bratem prowadzi Studio Projektowe "Herman", które odpowiedzialne jest m.in. za renowację Starej Rzeźni. Prywatnie miłośnik tajemnic historycznych i architektonicznych, historii sztuki, dobrej książki, roweru, jazdy konnej.

W latach 1993-1995 publikował w szczecińskim oddziale "Gazety Wyborczej" artykuły o niezwykłych miejscach w Szczecinie i na Pomorzu, które ilustrował własnymi rysunkami. Jego kryminalna powieść "Sedinum" została bardzo dobrze przyjęta w Szczecinie, dzięki swoim odwołaniom do historii miasta.

19 maja 2016 roku odebrał nagrodę Szczecin Business Awards w kategorii Osobowość Regionu w uznaniu za niekonwencjonalny i skuteczny sposób promowania Szczecina na kartach powieści "Sedinum". W 2017 roku otrzymał tytuł honorowego Ambasadora Szczecina. Poza "Sedinum. Wiadomość z podziemi", autor powieści: "Latarnia umarłych", "Biblia diabła" oraz "Sieci widma".

Wstęp bezpłatny.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję