spotkania

Spotkanie autorskie z Arturem Justyńskim

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
Książnica Pomorska, Sala im. prof. Henryka Markiewicza
Kiedy?
Czwartek, 07.12.2017
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy na spotkanie z autorem "Opowieści zza rzeki" Arturem Justyńskim w czwartek, 7 grudnia 2017, o godz. 17.00 (Sala im. prof. Henryka Markiewicza). Spotkanie poprowadzą redaktor naczelna Magazynu Kulturalnego Horyzont Anna Jakubczak Vel RattyAdalan oraz Małgorzata Hrycaj. Będzie mu towarzyszyć galeria prac graficzno-fotograficznych debiutujących artystek z Horyzontu Marty Marek oraz Patrycji Smagi.
Artur Justyński – miłośnik literatury, autor zbioru opowiadań Opowieści zza rzeki. Obecnie mieszka i tworzy w Szczecinie. O pasji autora do rzemiosła pisarskiego najdobitniej mówią słowa Neila Gaimana - "Dorastałem, kochając i szanując opowiadania. Wydawały mi się najczystszymi i najdoskonalszymi dziełami ludzkimi: w najlepszych nie znalazło się ani jedno zbędne słowo. Jedno machnięcie ręki autora i nagle powstał świat, mieszkający w nim ludzie, idee. Początek, środek i koniec, które zabiorą was przez cały wszechświat i doprowadzą z powrotem". W przygotowaniu jest kolejna książka Artura Justyńskiego Cichy Zachód.

Spotkanie z Opowieściami zza rzeki otwiera nowy cykl wieczorów autorskich w Książnicy Pomorskiej poświęconych twórczości debiutantów nie tylko naszego regionu.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję